Steun ons en help Nederland vooruit

zondag 14 november 2021

Corona rijdt de D66 “in gesprek”-bijeenkomst in de wielen

In gesprek met D66 Goirle, De Tent!! Helaas rijdt corona ons in de wielen

Op zaterdag 20 november wilden wij weer graag met onze dorpsgenoten in gesprek. Met name over zaken die volgens u, als Goirlenaar goed gaan in ons dorp en over zaken die beter kunnen als er door de gemeenteraad maar goede besluiten genomen zouden worden.

Maar onder de huidige omstandigheden vinden wij het niet verantwoord om van persoon tot persoon met u in gesprek te gaan. De kans op coronabesmetting is aanwezig en dat wil ik u en onze leden niet aandoen.

Echter wil dit niet zeggen dat we niet met elkaar kunnen communiceren. U kunt ons altijd een mailtje sturen over zaken die volgens u de aandacht van de politiek in Goirle verdienen. Wij horen het graag van u via fractie@d66goirle.nl. Als u vragen heeft, stel ze dan gerust.

Wij hopen dat deze situatie van korte duur zal zijn en als de omstandigheden het toelaten dan gaan wij weer graag van mens tot mens in gesprek met u.

Hou het gezond en we hopen dat u niet teveel last zult ervaren van de beperkende omstandigheden.